Yhteystiedot

Asociación Finlandesa Suomela

  • Toimisto avoinna ma ja ke klo 12 - 15
  • Kirjasto avoinna ma ja ke klo  12 - 15
  • Osoite: Las Viñas 54, ES-29640 Fuengirola Salin osoite: Camino de la Cantera 49
  • Sähköposti: suomela@suomela.info
  • Kotisivut: www.suomela.info

KARTTA

Näytä suurempi kartta

HALLITUS 2016–2017

Olavi Turunen, puheenjohtaja          634 343 066   olliboy3@gmail.com
Paavo Ässämäki, varapj.          +358 400 733 656    paavo.assamaki@elpa.fi        Marjut Hurtig, tiedottaja,                    629 029 570   marjut.hurtig@gmail.com
Virpi Wallenius-Jokinen, sihteeri       622 007 494    virpiw@hotmail.com
Riitta Tenngren, rahastonhoitaja      646 898 944    riitta.spain@gmail.com
Eero Rautio, golfpiiri                            606 165 921    eero.rautio@hotmail.com
Jukka Mero, sali-isäntä,                       634 346 909     jukkamero@gmail.com  Reino  Korhonen                       +358 400 842 380      reinoekorhonen@gmail.com

TOIMINTA- JA HARRASTUSPIIRIT

  • Elämä tässä ja nyt, Seppo Pennanen  +358 407 515 115 skp@seppopennanen.fi
  • Espanjan kieli, Tina Lindén 670 671 483  tina.linden@telefonica.net
  • Golf-kerho, Kari Eklund 651 777 523  keklund6@hotmail.com
  • Helisevät-kuoro, Juho Autio 693 739 122  juhosak@gmail.com
  • Hopeasepät, Erkki Vilamaa +358 442 367 708 erkki.vilamaa@gmail.com  
  • Kamarikuoro, Rauno Myllylä 681 612 756 rrmyllyla@gmail.com
  • Kamerakerho, Olavi Kurkela 645 298 547 okurkela@gmail.com
  • Karaoke, Tane Aaltonen 634 363 500 tane.aaltonen@gmail.com
  • Keittiö, baari Merja Putkonen 693 288 079 merja.hauhia@kolumbus.fi
  • kokki Veikko Liira 634 346 164 veikkoliira@gmail.com
  • Kirjanpitäjä Liisa Ojala 665 429 497 liisaojala@gmail.com
  • Kirjallisuuspiiri, Kaija Tyyskä 634 317 196 kaijatyyska@gmail.com
  • Kirjasto, Anni Tammisto 693 485 883 a.m.tammisto@luukku.com
  • Kuvataidepiiri, Reetta Kiiski 634 328 106 reetta.kiiski@pp.inet.fi
  • Lasi- ja savipaja, Maaret Rantapelkonen 634 351 157 lapin.kievari@netti.fi
  • Luontopiiri, Veikko Makkonen 649 226 712 vema36@luukku.com
  • Mijas-kävely, Matti Konkola 678 884 843 konkolamatti@gmail.com
  • Oopperaretket, Riitta Mujunen 677 878 109 rimuju@hotmail.com
  • Retket, espanja ym., Ulla Turtola 645 059 708 ulla.turtola@gmail.com
  • Rivitanssi, Tuula Kaunisto 665 256 039 kaunistot@hotmail.com
  • Sali ja veteraanit Matti Konkola 678 884 843 konkolamatti@gmail.com
  • Senioritanssi, Marja Kurkela 605 294 046 marja.a.kurkela@gmail.com
  • Soft- ja musiikkiliikunta, Raija Ihanainen 687 313 193 girasol1@suomi24.fi
  • Suomelan Sanomat: toimitus Marjut Hurtig  marjut.hurtig@gmail.com
  • taitto Ritva Pekkanen  pekkanen.ritva@gmail.com
  • Tilkkupiiri, Irja Kalske +358 407 479 633 irjakalske@gmail.com
  • Venyttelyt ja keppij. Sirpa Ruhanen 660 150 440 sirpa.ruhanen@telemail.fi

Vastaa